Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. Oficiální sraz Zeměplochy

5. 4. 2008

Třetí sraz Zeměplochy (22.12.2007)


Trvalo mi to jen nějakáho čtvrt roku, leč záznam ze třetího srazu naší milované místnosti je na světě:o) Tak si tedy poslechněte, co jsme zase vyváděli.

Srazili jsme se dne 22.12.2007 v 15:00 již tradičně "pod vocasem" a to v tomto složení (abecedně):
c.a.b.i.
CMOTDibbler
Dark-Amnell
jahodvypuding
melancholia.lupus
mercenary666
pLeoMaX

sediva.katka
Spars
Soumar7

Celou akci jsme zahájili tím, že jsme se značně promrzlí zahřívali slivovicí od Dark-Amnell a ti odvážnější dokonce ochutnali i originální Kolíkovy uzenky od CMOTDibblera (vyrobil si na ně sice pěkný přenosný pultík - no krabici od bot - ale byl následně podroben ostré kritice za to, že si na něj nenapsal "Zal."). Mimo jiné proběhla i malá scénka na téma "Kachna na hlavě", kterou si připravili jahodovypuding a CMOTDibbler. Tímto způsobem jsme se zdárně dočkali většiny opozdilců a mohli jsme vyrazit dál.

"Dál" v tomto případě znamenalo do restaurace Hajnovka (kterou vybral opět Kolík... nic proti němu, je to jistě šikovný hoch, ale mohl vybrat lépe). Tam na nás čekal stůl pro šest lidí, což byl velmi slibný začátek, neb nás bylo jedenáct. Nicméně po troše přemlouvání (personálů) a stěhování (stolů), jsme se nakonec všichni zdárně vešli.

Poté začala volná zábava s využitím mnoha písemných i obrazových materiálů (mapy, Průvodce, Výtvarné umění, knihy v angličtině i němčině atd.) během které postupně dorazili ještě caklej, Lashera, Kaiserovka, LilithDarkness a člověk jehož jméno si nepamatuju, ale určitě ho sem doplním:o). Melancholia.lupus se pochlubila tričkem dle vlastního návrhu (Vetinari rules!) a svým psacím náčiním (nádherným brkem, v jehož předvedení bránila pouze absence inkoustu, což ovšem Mel velmi pohotově vyřešila vlastní krví... "Dokud teču, co mám napsat?"). Došlo též k předání mnoha vánočních darů (převážně kachny) a hlavně k popíjení dobrého piva (Pilsner Urquell) a pojídání dobrého jídla.

Jediné, co akci trochu ubíralo na kráse, byl poměrně nevrlý personál ve zmíněné restauraci. Za což se mohu jen omluvit a slíbit, že příště vyberu lepší podnik:o)

V průběhu večera se, jako vždy, plno lidí vypařilo a ti, jež vydrželi se posléze přesunuli na malou "afterparty" do nejmenované karlínské non-stop herny, kde potom pokračovaly bujaré oslavy až k ránu. (Přidali se k nám postupně ještě g.weson a he.ureka a s ubývajícími členy původního srazu se celá akce pomalu ale jistě změnila ve sraz místnosti Fatherland, což je téma úplně na jinou stránku:o)

Fotografie naleznete zde