Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. neoficiální sraz Zeměplochy.

17. 7. 2006

    Zcela neplánovaně se v noci 14.7.2006 v ranních hodinách, tedy kolem 2. hodiny ranní, dohodl první neoficiální sraz místnosti, který se konal doma u k.tomaskove.5.5. Hlavním viníkem tohoto srazu je StoupaTom, který neustále říkal ať k nim přijedeme na návštěvu a tak ho Lashera vzala za slovo. Samozřejmě pro každou špatnost je i Mortlandia a tak by to nebyl on, kdyby se k tomuto připravovanému činu nepřidal též.

    Protože k.tomaskova.5.5 a StoupaTom nebydlí v Praze, ale poblíž Dvora Králové nad Labem, jelo se k nim autem a cestou se docela dobře bloudilo a na místo určení jsme dorazili až kolem 6té hodiny ranní.

    Tohoto srazíku se zůčastnili: StoupaTom, K.tomaskova.5.5, Lashera, MichalT a Mortlandia.

    Jak je vidět, jedná se hlavně o slezinu SS, byť tak ale vůbec nebylo plánováno, no prostě to yla pouze náhoda. Srazík probíhalve velmi decentním a přátelském duchu, pokecalo se o všem možném i na zeměplochu došlo a srazík byl rozpuštěn kolem desáté hodiny dopolední, neb někteří účastníci se museli připravit na mučení svých těl prací a v jednom případě návratem do své rodné plzeňské vísky.


 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přijeďte... :-))

(k.tomaskova.5.5, 18. 7. 2006 11:39)

Bylo to vážně fajn. Jen musím poučit taťku o tom, že noc je na spaní... :-) Teď vážně... Bylo to moc milé a rozhodně to zopakujeme... Rádi uvítáme všechny milé lidičky, kafíčko uvaříme, i nahamat Vám dáme (třeba foukanec) a probereme spoustu věcí... Katka T. P.S.proviant s sebou a příjezd nejdřív v 9 hodin ráno, prosím...

Bylo to super určitě opakovat

(Lashera, 17. 7. 2006 22:59)

Jo jo nečekané srazíky jsou nej...A Tomášci byli prostě bezchybní tak co děti kdy zase???:-)))))